HİZMETLERİMİZ

ÇATI TADİLATI

ÇATI TADİLATI

kocaeli çatı tadilatı

Çatı, binalarda en fazla ihmal edilen alandır. Çünkü kimse sorun çıkmadıkça çatıya çıkma gereği hissetmez. Sorun fark edildiğinde de çoğu zaman geç kalınmış olur. Çünkü çatıda başlayan sorunlar zaman içinde büyüyerek ciddi uygulama ve masraf isteyen hale gelir. Halbuki çatılarınızı her yıl düzenli olarak kontrol ettirip, gerekli tadilatı yaptırırsanız, hiçbir sorun çıkmadan uzun yıllar sağlıklı ve konforlu bir evde yaşarsınız.

Çatı tadilatına bazen aninden ortaya çıkan bir sorun sebebiyle ihtiyaç duyulur. İhmal edilmiş veya olağanüstü hava koşulları sebebiyle , zarar gören çatılarda görülen bu sorunların giderilmesi için müdahale gerekir. Sorunlu kısmın onarılması veya yenilenmesi ile problem ortadan kalkar. Ancak çatı tadilatı işleri sadece ihtiyaç halinde yapılmaz. Çatıların düzenli olarak bakım ve onarıma ihtiyacı vardır. Her yıl çatının kontrol edilmesi, yıpranan ve hasar gören kısımların tadil edilmesi gerekir. Özellikle sonbahar aylarında yapılması gereken tadilat işleri, kışın ani bir sorun yaşamanıza engel olur. Rahat ve çatıdan kaynaklanan bir problem yaşamadığınız bir kış geçirmek için çatılarınızı düzenli olarak tadil ettirmenizi tavsiye ederiz.

Çatı işleri arasında rutin olarak yapılması gerekenlerden biri olan tadilat, çatının tüm kısımlarının kontrol edilmesi ve onarılması ile gerçekleştirilir. İşin uzmanı olmayan birinin çatıdaki problemi görmesi çoğu zaman zordur. Bir çatı ustası ise yapacağı kontrolde riskli bölgeleri hemen fark ederek, yapılması gerekeni bilir. Gecikmeden müdahale edilmesi halinde sorun büyümeden önlenmiş olacaktır. Eskiyen kısımların yenilenmesi, hasar gören kısımların onarılması, yıpranan bölümlerin takviye edilmesi gibi uygulamalar küçük masraflarla daha büyük sorunlar yaşamanıza engel olacaktır.

Atmaca Yapı çatı tadilatı hizmetlerimiz ekonomik ve kaliteli içerikleri ile diğer çatı firmalarının uygulamalarından öne çıkmaktadır. Çatı servisi ve periyodik bakım hizmetlerimiz ile de desteklediğimiz çatı tadilatı faaliyetimiz sayesinde, müşterilerimiz uzun yıllar sorunsuz ve güvenli bir çatıya sahip olmanın keyfini yaşarlar.

İşe başlamada önce site veya daire kurallarını da gözeterek; iş saati gününü biz belirliyoruz..hafta sonları tatil günleri apartman site sakinlerine ses gürültü rahatsızlık vermemeye gayret ediyoruz.

Daha yeni yaşam alanları için ATMACA YAPI